Бориславська команда взяла участь в профіквесті “В долонях степу і Дніпра”

Триває робота у обласному масовому Профіквесті для учнівської молоді «В долонях степу і Дніпра». Бериславський район представляє команда «Юні орли» – учні 9-Б класу ЗОШ №3. Учасники проекту – провели велику роботу та зібрали багато цікавої інформації, пише БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ з посиланням на Бориславську РДА.

Проект започатковано під патронатом обласної державної адміністрації за ініціативи Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки та Херсонського обласного центру зайнятості. Співорганізаторами проекту стали також управління культури та управління освіти, науки  та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонське обласне відділення Спілки сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні.

Основними завданнями проекту є сприяння національно-патріотичному вихованню шкільної молоді, забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання молодіжного безробіття, розширення знань підростаючого покоління про перспективні напрямки економічного розвитку області, його орієнтації у виборі діяльності на потребу регіонального ринку праці. Команди отримали завдання – вивчити привабливі місця своїх районів, розробити туристичний маршрут, екскурсію.

Участь у цьому проекті спонукає дітей самостійно здобувати інформацію про історію, розвиток, природу, різноманітні цікавинки рідного краю та ділитись зібраною інфомацією з іншими учасниками проекту і зацікавленими особами.

Об’єктами вивчення туристичного потенціалу району стали історичні пам’ятки Бериславщини. Протягом вересня-жовтня 2016 року діти в супроводі координаторів відвідували  Кам’яну каплицю часів Кримської війни 1853-56 років, яка знаходиться на «Військовому кладовищі», Введенську церкву, Пам’ятний дзвін часів козацької слави на місці фортеці Кизи-Кермен, Храм Архистратига Михаїла (Шведська кірха), Храм та каплицю УГКЦ та Євангельсько-лютеранську кірху, Виноробне господарство Князя П.М.Трубецького та вежа Вітовта біля сіл Козацьке і Веселе. Відвідуючи історичні місця діти збирали матеріал, записували легенди, які розповідали місцеві краєзнавці та фотоматеріал для укладання туристичного путівника нашого району та створення рекламно-інформаційних матеріалів.

Було складено план роботи команди на 2016-2017 роки координаторами . Протягом березня, квітня члени команди проводять масштабну піар компанію серед учнівської молоді нашого міста.

Зараз наші «профіквестівці» працюють над дизайном сувенірної продукції, розробкою маршруту екскурсії і створенням рекламних відеороликів про наш край.

11 травня 2017 року  у історико-розважальному комплексі «Зелені хутора Таврії» м. Гола Пристань, відбудеться  відбірковий тур сценічних PR-презентацій  «Херсонський край мій вабить і дивує» та гала-концерт фіналістів. Побажаємо нашій команді успіху, натхнення та перемоги!

Джерело: БОРИСЛАВ СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району