На Львівщині стартував велопробіг «Від Степана до Євгена»

У межах фестивалю «Зашків–Джерело духу» десятки велосипедистів дали старт масштабному велопробігу «Від Степана до Євгена» пам’яті полковника Євгена Коновальця. Виїзд учасників відбувся від пам’ятника Степану Бандері у Львові.

«Про цей фестиваль я знаю вже другий рік. Минулого року ми їздили машиною, цього ж року вирішили, що потрібно долучитися до такої прекрасної ініціативи і проїхатися велопробігом. Це привертає увагу до того, що велоспорт у нас розвивається. Також фестиваль Зашків – це патріотичний фестиваль, організатори якого всіляко підтримують спорт, так само як і Євген Коновалець, який є символом цього фестивалю. Окрім того, що Євген Коновалець був великим політичним діячем, він також був спортсменом. Через століття нічого не змінюється і сьогодні також треба мати активну громадську позицію, займатися спортом», – розповіла учасниця велопробігу Олена Чумаченко.

Маршрут велопробігу «Від Степана до Євгена»: Львів (пам’ятник Степанові Бандері – вулиця Бандери – вулиця Коперника – проспект Свободи – площа Різні – проспект Чорновола – вулиця Липинського – вулиця Хмельницького) – Великі Грибовичі – Великий Дорошів – Зашків (садиба Коновальця).

«Мій друг запропонував мені долучитися до велопробігу. Ми обов’язково завітаємо на фестиваль “Зашків”, адже вірю, що там буде дуже цікаво, і буде багато людей, яким небайдужа Україна, активне та здорове життя. Думаю без труднощів здолаємо дистанцію», – зазначив учасник велопробігу Ігор Лапіков.

Усіх учасників, які фінішують велопробіг у селі Зашків, чекають приємні сюрпризи та дипломи учасників. На фестивальному полі працює велопарковка.

Зазначимо, організатори велопробігу – молодіжний оргкомітет фестивалю «Зашків – Джерело духу», ГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес» за підтрики департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району