На Львівщині судитимуть депутата за зловживання владою

Прокуратурою Львівської області затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно депутата Суходільської сільської ради Перемишлянського району, повідомляє сайт НОВИНИ МІСТА ЛЕВА з посиланням на Прокуратуру Львівської області

Вказаному посадовцю прокурором Львівської області повідомлено про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.364 (в редакції КК України 2001 року) та ч.1 ст.366 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що депутат, використовуючи надану йому владу, в інтересах третіх осіб, склав завідомо неправдиві офіційні документи, у тому числі – рішення виконавчого комітету Суходільської сільської ради.

На підставі зазначеної документації зацікавлена особа отримала дозвіл на приватизацію житлового будинку в селі Суходіл Перемишлянського району та незаконно зареєструвала право власності на це майно.

 Довідково. За вчинення кримінальних правопорушень, передбачених ч.1 ст.364 (в редакції КК України 2001 року – використання службовою особою свого службового становища всупереч інтересам служби в інтересах третіх осіб, що завдало істотної шкоди інтересам окремих громадян) та ч.1 ст.366 КК України (внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей), посадовцю загрожує покарання у виді обмеження волі на строк до трьох років, із позбавленням права обіймати певні посади на той же термін.

НОВИНИ РАЙОНІВ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

новини Бориславського району

новини Бродівського району

новини Буського району

новини Бородянського району

новини Дрогобицького району

новини Жидачівського району

новини Жовківського району

новини Золочівського району

новини Кам'янка-Бузького району

новини Миколаївського району

новини Мостиського району

новини Моршина

новини Новороздільського району

новини Перемишлянського району

новини Пустомитівського району

новини Радехівського району

новини Самбірського району

новини Сколівського району

новини Сокальського району

новини Старосамбірського району

новини Стрийського району

новини Трускавця

новини Турківського району

новини Червоноградського району

новини Яворівського району