На Сокальщині проведуть заходи для профілактики африканської чуми свиней

Перший заступник голови райдержадміністрації провела щочетвергову нараду, передає СОКАЛЬ СЬОГОДНІ з посиланням на Сокальську РДА.

6 квітня перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна провела нараду за участю керівника апарату РДА Віри Білець, керівників структурних підрозділів та відділів і секторів апарату РДА.

В ході наради керівники прозвітували про виконану роботу та про основні проблемні питання. Зокрема, начальник фінансового управління РДА повідомила, що за І квартал бюджет району виконано на 114,4%, районний бюджет – на 102%. Не виконують бюджет Угнівська міська, Перв’ятицька, Смиківська та Межирічанська сільські ради.

Начальник відділу АПР проінформував про хід весняно-польових робіт, зазначивши, що вже посіяно 10 тис. гектарів ярих культур, що становить 30% до плану.

За підсумками наради перший заступник голови Сокальської райдержадміністрації Ірина Задолинна доручила відповідним структурним підрозділам: провести заходи з недопущення занесення збудника африканської чуми свиней (АЧС) на територію Сокальського району; активізувати роботу щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення; підготувати інформацію про хід проведення місячника благоустрою в районі; з’ясувати стан проведення робіт по гасінню терикону; тощо.

Джерело: СОКАЛЬ СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы